19 Mart 2012 Pazartesi

HAYVANLARIMIZ VE GEZİNTİLEROTURDUĞUM SİTE YAZLIK BİR SİTE OLDUĞUNDAN KIŞIN KALAN İNSAN SAYISI ÇOK AZ.YAZIN GELEN YAZLIKÇILAR HAYVANLARI SAHİPLENİP VE GİDERLERKENDE BAŞIBOŞ BIRAKTIKLARI İÇİN- Kİ MALUM BİRDE MART AYINDAYIZ VE YAZA DOĞRU ENİK DOĞUMLARININ ZAMANI.ÇOK GÜZEL YAVRULARI OLUYOR BELKİ AMA BU DURUMDA BAŞI BOŞ HAYVAN SAYISI HER SONBAHARDA KATLANARAK ARTIYOR.MAALESEFKİ ŞİMDİLİK BUNUNDA BİR ÇARESİ YOK. 
HER ÇÖP KONTEYNIRINDAN EN AZ 7-8 TANE KEDİ FIRLADIĞINI BİLİYORUM.ARTAN YEMEKLERİ NEREYE KOYACAĞINI ŞAŞIRIYOR İNSAN.NİHAYETİNDEDE YOLUN KENARI.
GÜMÜŞLÜK BELEDİYESİNE VERMİŞ OLDUĞUM DİLEKÇEMİN HEMEN ARKASINDAN İCRAATA GEÇİRİLEN HAYVAN BESLENME ODAĞI.EVİMİN YAKINLARINA VE HER İNSANIN ULAŞABİLECEĞİ YERDE.
BELEDİYEMİZ GERÇEKTEN İYİ ÇALIŞAN BİR KADROYA SAHİP.ONLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.BU ÇOK ŞEKER OLAN KEDİCİK BAKILANLARDAN SADECE BİRTANESİ.CAMIN ARKASINDAN OĞLUMUN YAPTIĞI HAREKETLERE BAKARKEN ÇOK TATLIYDI.DAYANAMAYIP FOTOĞRAFLADIM.


ŞU GÜNLERDE ÇOK ÜZGÜN OLAN DEVRİMİMİZ. KOMŞUMUZUN KÖPEĞİ VE MAHALLENİN MASKOTU.SAHİPLERİNDEN AYRILDIĞI İÇİN ÜZGÜN.BODRUMDAN BARTINA YOLCU.
ÇOK AKILLI VE HİÇ HAVLAMAYAN,ÇOCUKLARI BÜYÜKLERDEN DAHA ÇOK SEVEN BİR HAYVANDI.
ONA BENDEN ÇOK OĞLUM ALIŞMIŞTI AMA ÇOK ÜZGÜNÜMKİ ODA ONSUZLUĞA ALIŞACAK.
YALIKAVAK MARİNAYA AİT OLAN SEVİMLİ CİNS KÖPEKCİK.ONU İLK GÖRDÜĞÜMDE HEYKEL OLDUĞUNU ZANNETMİŞTİM.UZAKTAN GÖRMÜŞTÜM AMAAAA...
POFUDUK POFUDUK....
YALIKAVAK SAHİLİNDEN BİR GÖRÜNÜŞ.
DAHA FAZLASINI ÇEKMEK İSTERDİM AMA İNŞALLAH BİRDAHAKİ SEFERE...
GÜMÜŞLÜK YALIYA ÇAY İÇMEK İÇİN İNDİK.GİDİŞİ ARABAYLA YAPTIK AMA DÖNÜŞTE ESKİ YOLDAN YÜRÜDÜK.OĞLUM EVE VARANA KADAR 2 YERDE YORULDUĞUNU SÖYLEDİ.OMUZLARDA GELDİ YARAMAZ YARI YOLU...

 

YALIDAKİ BU SEVİMLİ DALMAÇYALI GÖZLERİMİZİN ÖNÜNDE SUYA DALDI BİR ANDA.NE OLDUĞUNU ANLAYAMADIK ÇOK ŞAŞIRDIK VE HEMEN KAÇIRMADAN FOTOĞRAFLADIM.TAHATA İSKELEYE ORDAN BU TARAFA UZUN UZUN YÜZDÜ.
SONRASINDA ÇIKTI VE BİR GÜZEL SİLKELENİP UYUDU.O DA FARKINDA OLSA GEREK BU GÜZEL HAVALARIN...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder